top of page
R1-05146-0004_edited.jpg

O NÁS

Jsme skupina skateboardistů a k naší práci proto máme blízký vztah. Snažíme se reagovat na moderní pojetí skateboardingu a veřejných ploch a zkušenosti ze zahraničí promítáme do našich projektů. Rádi pracujeme se škálou materiálů a naší snahou je uspokojit celou společnost, nejen komunitu skateboardistů.

SKATE WORLD BETTER

 

je skupina dobrovolníků - profesionálů z celé Evropy, sdružená pod vlajkou české neziskové organizace. Misí je stavba skateparků především v zemích subsaharské Afriky.

S W B.png

Naším hlavním cílem je podpora veřejného života a mládeže. Stejné ideály si nese i nezisková organizace Skate World Better, která se již několik let věnuje stavbě skateparků v zemích subsaharské Afriky. Reaguje tím na fenomén "youth bulge", tedy situaci, kdy až polovina obyvatel dané země nedosahuje věku ani 15ti let. Podporovat mládež je v očích Bonidee i Skate World Better zcela zásadní, jelikož právě oni budou jednou novou tváří našeho světa.

Skate World Better se již podařilo realizovat dva projekty v Mozambiku a jeden v Zambii. Bonidee věnuje část výnosů z komerčních projektů na realizaci dalších skateparků v Africe. 

SKATEPARKY REALIZOVANÉ V AFRICE

IMG_4876.JPG

ASM skatepark, Maputo, Mozambik
 

Lukaba Hande skatepark, Mongu, Zambie
 

IMG_2851.JPG
IMG_4756.JPG

Folami Vinho skatepark, Matola, Mozambik
 

SWB03594.JPG

Lafezeka skatepark, Mbabane, Swaziland
 

bottom of page